SPRAWDZONY PARTNER W INTERESACH

R O K    1 9 9 4    P O L S K A

O firmie

 

Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Chemland Zbigniew Bartczak specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu laboratoriów ze szczególnym naciskiem na szkło i urządzenia laboratoryjnego ogólnego stosowania:

* cieplarki, inkubatory, piece
* pompy, zestawy filtracyjne
* płaszcze, ławy i bloki grzewcze
* płyty grzewcze
* przyrządy pomiarowe
* suszarki
* wirówki
* wyparki próżniowe
* wytrząsarki

 

Działaność naszą w zakresie wyposażenia laboratoryjnego doceniło wielu dostawców, którzy powierzyli nam reprezentowanie ich na terenie Polski. Należą do nich :

- Vitlab - Niemcy
- Deutsch & Neumann - Niemcy
- Kartell - Włochy

 

Źródła pochodzenia naszych towarów wykraczają poza granice Unii Europejskiej. Firma nasza reprezentuje na zasadach wyłączności w Polsce firmę GLASSCO LABORATORY EQUIPMENTS PVT. LTD. ( Indie), która specjalizuje się w produkcji szkła laboratoryjnego, a przede wszystkim szkła miarowego klasy A, spełniającego normy DIN, ISO, ASTM i USP.

Niewątpliwą zaletą naszej firmy są obszerne magazyny zlokalizowane w siedzibie firmy oraz zakończona w 2013 roku inwestycja budowy kolejnego magazynu o powierzchni
≈ 1200 m² zlokalizowanego w Barzkowicach.

Na łącznej powierzchni 3200 m² składowany jest towar dostępny dla Państwa w przeciągu 48 od chwili złożenia zamówienia, które dostarczamy pod każdy wskazany adres za pośrednictwem firmy kurierskiej. Doskonaląc techniki sprzedaży oraz nieustannie pracując nad zadowoleniem klienta firma nasza udostępniła do sprzedaży asortyment za pośrednictwem sklepu internetowego . Dużą zaletą naszego sklepu jest fakt, iż widoczne w nim stany magazynowe są odzwierdziedleniem ilości składowanego towaru w magazynach. Pojęcie stanów niski, średni, mały nie satysfakcjonowało nas, gdyż nie określało faktycznych ilości towaru dostępnych dla klienta


Zachęcamy serdecznie do korzystania z wyżej wymienionej formy zakupów


 

  • Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe
  • "CHEMLAND" Zbigniew Bartczak
  • ul. Usługowa 3, 73-110 Stargard Szczeciński
  • tel: (+48)091 573-3640
  • fax: (+48) 091 573-3641
  • e-mail: biuro@chemland.pl